Chcete se připojit k týmu Českých priorit?

Na čem stavíme?

  • Flexibilita - v úvazcích i práci, ať máte prostor pro rodinu, studium i sami na sebe
  • Efektivita - jsme orientovaní na výsledky
  • Houževnatost - překážky nás neodradí
  • Spolupráce - nejen v týmu ale i s partnery z akademické, vědecké i politické sféry
  • Otevřenost - sdílíme své znalosti a učíme se navzájem

Otevřené pozice

Project Manažer*ka

O co se v Českých prioritách snažíme?

Naší misí je pomáhat nacházet nejlepší řešení důležitých celospolečenských problémů v ČR. Věříme, že lepší rozhodování státu výrazně zvýší kvalitu života nás všech.

Od roku 2019 budujeme tým, kde mapujeme zásadní problematická témata napříč sektory, získáváme inspiraci ze zahraničí, propojujeme odborníky a dlouhodobě shromažďujeme know-how v oblasti Evidence-based policymaking. Na tomto základě děláme aplikovaný výzkum inovativních metod nebo vytváříme analýzy a doporučení, které pak ve spolupráci s dalšími experty a veřejnými institucemi uvádíme do praxe. Dále také pomáháme veřejné správě v její transformaci k informovanému vládnutí.

Co bude náplň Vaší práce?

  • Vedení projektů v oblasti sociálních témat, životního prostředí, zdravotnictví, infrastruktury, vzdělávání, trhu práce a dalších společenských výzev.
  • Řízení projektového týmu a koordinace jednotlivých výzkumníků.
  • Rozvoj jednotlivých členů týmu a vlastních schopností a dovedností.
  • Aktivní komunikace s odborníky a partnery z veřejné i akademické sféry.
  • Tvorba výstupů z projektů a jejich prezentace zadavatelům a dalším aktérům.
  • Vyhledávání dalších důležitých témat ke zpracování napříč sektory a podílení se na tvorbě portfolia našich aktivit.

Koho hledáme?

Kolegu se zkušeností s rozhodovacími procesy ve veřejné správě, vedením analytické práce, zkušeností se zpracováním dat a nestrukturovaných vstupů, a chutí pomáhat s integrací vědeckého výzkumu do tvorby veřejných politik. Tato pozice je vhodná pro lidi, kteří už mají nějakou zkušenost s vedením projektů a nebojí se osobní odpovědnosti a vysokého nasazení.

Co můžeme nabídnout?

  • Tvůrčí práci s reálným společenským dopadem.
  • Spolupráci se zajímavými lidmi napříč akademickou, vědeckou a politickou sférou.
  • Dlouhodobé zapojení, časovou flexibilitu a možnost částečně fungovat vzdáleně.
  • Tým akčních a houževnatých kolegů, neustálé učení se a velkou dávku inspirace.
  • Otevřenou a neformální ‘startupovou’ kulturu.

Pokud Vás tato možnost zaujala, pošlete nám na svůj životopis a krátké shrnutí toho, proč se právě Vy chcete zapojit do týmu Českých priorit na mamzajem@ceskepriority.cz. Těšíme se na viděnou!

Junior Project Manažer*ka

Baví Vás organizovat a mít stále o všem přehled?
Věříte, že by se stát měl více dívat do budoucnosti?
Pojďte s námi učit stát stavět svá rozhodnutí na predikcích, datech a analýzách!

Hledáme pravou ruku projektového manažera do projektu FORPOL, kde vytváříme předpovědi budoucího vývoje v mnoha různých oblastech. Shromáždili jsme komunitu forecasterů, kteří své schopnosti vypilovali v průběhu loňských forecastingových turnajů a nyní poskytují veřejným institucím užitečné predikce v důležitých společenských tématech.

Co bude náplní vaší práce?

  • Jednotlivě i hromadně komunikovat s forecastery a s partnery z veřejné správy
  • Pomáhat vedoucímu projektu s řízením projektu
  • Bdít nad dodržováním termínů a sledovat pokrok v jednotlivých úkolech
  • Připravovat shrnující reporty pro partnery a pořádat expertní on-line diskuze
  • Podílet se na psaní a komunikaci finálních projektových výstupů

Co byste měl*a mít?

  • Zkušenost s projektovým řízením a koordinací jednotlivých projektových aktivit
  • Výborné komunikační dovednosti a radost z práce v týmu
  • Znalost angličtiny na úrovni C1
  • Připravenost přizpůsobit se aktuálním časovým potřebám projektu
  • Systematický a pečlivý přístup ke svěřeným úkolům
  • Zkušenost s veřejnou správou bude velkou výhodou

Co nabízíme?

  • Příležitost pracovat na projektu s reálným společenským dopadem
  • Otevřenou a neformální "startupovou" kulturu
  • Spolupráci se zajímavými lidmi napříč akademickou, vědeckou a politickou sférou
  • Otevřenost k práci z domova a velkou časovou flexibilitu
  • Kancelář v centru Prahy - Kampus Hybernská

Co byste o nás ještě měl*a vědět?

České priority jsou mladý, progresivní, nestátní neziskový think-tank. Snažíme se zejména o  integraci vědeckého výzkumu a kvalitních analýz do procesu tvorby veřejných politik. Rádi bychom dlouhodobě působili nejen na české, ale i mezinárodní scéně. Důležitá je pro nás transparentnost, rigoróznost, otevřenost, objektivita a nezávislost. Náš tým tvoří experti a odborníci z akademické, veřejné, neziskové i podnikové sféry z ČR i ze zahraničí.

Chcete se přidat?

Pokud vás tato možnost zaujala, pošlete nám svůj životopis a krátké shrnutí toho, proč se právě vy chcete zapojit do týmu Českých priorit na mamzajem@ceskepriority.cz. Těšíme se na viděnou!

Provozní Manažer*ka

Je pro vás důležité, jak se bude žít v Česku za deset patnáct let?
Máte zkušenosti s provozem menší organizace?
Dokážete pružně reagovat a jen tak něco vás nerozhodí?

Pojďte se stát součástí našeho týmu a pomozte nám s provozem rostoucí neziskovky, která pomáhá státu dělat rozhodnutí založená na datech a analýzách!

  • Každodenní chod organizace a kanceláře
  • Řízení interních projektů (například nový web)
  • Spolupráce s kolegy v oblasti HR, PR, grafiky, účetnictví a administrativy
  • Podpora ve fundraisingových aktivitách (granty, výběrová řízení)

Co by bylo fajn mít:

  • Zkušenosti v oblasti provozního řízení nebo office managementu
  • Praxi v projektovém řízení a vedení lidí
  • Proaktivní přístup k problémům, samostatnost a dobrý time management
  • Zájem o fungování české veřejné správy a chuť ji pomáhat zlepšovat
  • Základní znalost účetnictví a zkušenost s grantovými řízeními

  • Příležitost pracovat v organizaci s reálným společenským dopadem
  • Otevřenou a neformální "startupovou" kulturu
  • Úvazek 0,5+ a velkou časovou flexibilitu
  • Možnost částečné práce z domova a kancelář v centru Prahy (Kampus Hybernská)

Pokud vás zaujala možnost spolupráce s námi, pošlete nám prosím svůj životopis a krátké shrnutí toho, proč se právě vy chcete zapojit do týmu Českých priorit na mamzajem@ceskepriority.cz. Těšíme se na viděnou!

Researcher

Baví vás aplikovaný výzkum a zajímá vás, jak funguje naše státní správa?
Chcete být u projektů, které mají vliv na to, jak se bude žít v našem státě?
Pojďte s námi pomáhat veřejné správě pracovat s daty a používat evidence-based přístupy!

Máte:

  • Zájem o sběr, zpracování dat a tvorbu analýz?
  • Nadšení podílet se na zlepšování rozhodovacích procesů státní správy?
  • Vzdělání ideálně ekonomického nebo sociologického směru?
  • Chuť se učit evidence-based přístupy (např. CBA či foresight) při hodnocení veřejných politik?
  • Základní zkušenost s kvalitativním či kvantitativním výzkumem?
  • Potěšení z práce v týmu?
  • Odvahu do toho jít s námi?

Co bude nápní vaší práce?

  • Výzkumná činnost - rešerše literatury, sběr a analýza dat
  • Tvorba reportů, podkladů, návrhů…
  • Plánování, rozmýšlení, podílení se na tom, kam se bude projekt dál vyvíjet
  • Prezentace výstupů z projektů
  • Komunikace směrem k zadavatelům a dalším aktérům (např. odborná veřejnost)
  • Spolupráce v týmu, koordinace, společné posouvání dál

  • Možnost zapojit se dlouhodobě podle vlastních časových možností
  • Příležitost pracovat na projektech s reálným společenským dopadem
  • Otevřenou a neformální ‘startupovou’ kulturu

Pokud vás zaujala možnost spolupráce s námi, pošlete nám na mamzajem@ceskepriority.cz  svůj životopis a shrnutí, proč se právě vy chcete zapojit do týmu Českých priorit. Těšíme se na spolupráci!

Chcete se zapojit při studiu?

Stáž v Českých prioritách

Zajímá vás veřejná politika a práce s daty?
Bavilo by vás podílet se na projektech, které se snaží zlepšit fungování státu?
Chcete získat praxi do školy nebo pro další kariéru?

  1. Pošlete nám svůj životopis a pár vět o tom, proč se chcete zapojit do Českých priorit.
  2. Dáme vám vědět, kolik máme pro stážisty aktuálně kapacity.
  3. Pozveme vás na online pohovor.
  4. Dáme vám krátký úkol.
  5. Domluvíme se na formě spolupráce.

Pojďte do toho s námi!

Zajímá vás, jak to chodí v Českých prioritách?

"Žádná předchozí pracovní zkušenost mě toho nenaučila tolik, co 8 měsíců v Českých prioritách. Na pracovní tempo jsem si musela zvykat, ale víc než dost to vyvážila skvělá interní kultura i organizace. Spoiler alert! Odcházet se Vám bude těžko."

- Kristýna Šafářová, Researcher

"V Českých prioritách jsem si vyzkoušel, jaké to je, pracovat v partě plné zajímavých a inspirativních lidí, kteří drží při sobě a i napříč týmy a projekty si pomáhají a posouvají se. Díky obrovské flexibilitě a tomu, že jsme měli víceméně volné ruce, jsem se naučil lépe organizovat svůj čas, odhadnout své schopnosti a obhájit si svůj názor i před náročným publikem. Pokud chcete, aby vaše práce měla reálný dopad a rádi se učíte, vřele doporučuji!"

- Jáchym Nerad, Researcher

Máte zájem s námi spolupracovat?

Pošlete svůj životopis a pár vět o tom, proč chcete zapojit do Českých priorit na mamzajem@ceskepriority.cz a my se vám ozveme.